fbpx

את מרצה, ואני –

מרכז תל אביב, ערב, חדר כושר של יאפים ברקע, חלונות שקופים של טוסיקים זזים הלוך ושוב.
בניגוד לנקודת הפתיחה שואבת תשומת לב הזו, את מרצה בפרונט של כל הזיעה המצטברת שם מאחור. אני מאחר ומתיישב בפינה, מסדיר נשימה.
מתבונן בך מספרת בתשוקה על העבודה שלך עם המיקרופון ביד, וזה הדבר הכי פאלי שקרוב לך לפה. משתדל לא לדמיין, אך בלתי נמנע. הכל כל־כך אסתטי, נקי. היאפים מאחורה והלבוש המוקפד שלך מקדימה. ממלכתית משהו. מסתירה את הגוף ככל האפשר, שהבד לא יצמד לעור. בינתיים הדימיון שלי עושה קולאז׳ בין הישבן התורן שעולה ויורד בחלון לבין המהות שלך עליי. אבל די, זה לא הוגן. את תפוסה ואני צריך להירגע. אלו ממש לא מכנסיים להיתפס איתם עם בליטה.

ההרצאה מסתיימת ואני מפלס את עצמי בין המעריצות, ״היי! היה מעולה. את רוצה הערות על המצגת? אהיה עדין, אני מבטיח״. זו הפעם הראשונה שאנחנו נפגשים ואני ישר מתחיל מהאמצע. אין לי סבלנות לכל הגינונים. את עונה בחיוב וצוחקת שאני קצת הזוי במציאות. שואלת אם יש לי זמן לחכות עד שתסיימי להתארגן ולדבר עם כולם, וזה לא מפריע לי.

״נו, סיימת? זה זמן מצוין לבר קוקטיילים קרוב״. מוציא את הרכב מהחניון היקר ביותר בעיר ונוסעים לשם. מזמינים שתי כוסות צבעוניות מאוד, מלאות בהרבה מרכיבים צומחים בשילוב עם אלכוהול לא קיצוני. ״איך את מסבירה את זה שזינקו עלייך לא מעט מעריצות, ובן הזוג לא הגיע להרצאה?״, אני קצת מתריס. את מחייכת ומסבירה שהוא בחו״ל במסיבת רווקים של חבר, שזו עונת החתונות וזה הזמן לחגוג, כאילו שחסרות אופציות בארץ.

״ואתה, מה אתה זומם?״, את מחזירה את הכדור המתריס בפצצה לפנים. ״אני בודק, מגשש, מטיל ספק. נגיד, הטרנד הפוליאמורי כבר הגיע אליכם? הבנתי שמונוגמיה זה פאסה בתל אביב״.
את מחייכת ואומרת, ״הגיע, הגיע. אבל עדיין לא מימשתי,״ לוקחת לגימה ארוכה יותר ומלטפת לי את השיער. ״זה רך״, את מציינת. מביא לך נשיקה בפוני ולוחש, ״אולי בקרוב״.

השיחה ממשיכה לנוע על תחומי היצירה ואני מבולבל, סקרן. הלב דופק מהר. התשוקה שלך לכבוש את העולם מפתה אותי. שולח יד אל הירך הפנימית שלך ואת מכוונת אותי פנימה יותר. הבעלים התקמצן על התאורה ואני בקושי רואה אותך. לוקח נשימה עמוקה ומריח את הבושם העדין. ״את יודעת, יש לך וייב סופר מעונב. כלומר… את מאוד מוקפדת, רשמית. קשה לי לדמיין אותך בשירותים של המקום פה עם התחת הקטן שלך פונה אליי והזין שלי עמוק בפנים. זה מלוכלך מדי״.
״יופי, אני שמחה שזה הרושם שקיבלת. אולי עוד תופתע בהמשך.״
״מה זה בהמשך? שוטף פלוס שלושים?״
״אתה מדבר המון יחסית לצ׳אט,״ ומדביקה לי נשיקה ארוכה באמצע הבר. מחליקה את הלשון אל חלל הפה שלי וטעמי הקוקטיילים מתמזגים. ״הקוקטייל שלך מוצלח יותר,״ את מציינת. לוקחת לגימה משלי וחוזרת לנשק. לשון מתחככת בלשון. דמ. מנסה להתנתק לרגע לקחת אוויר, את נותנת לי כמה שניות ונצמדת שוב, מסתערת עליי. ״נראה לי שזמן מעולה להזמין חשבון״. מתחלקים בו ונוסעים משם לבית שלכם. ״מעונבת עאלק,״ את פולטת פתאום. ״אתה לא יודע עליי כלום, טיפשון.״

נכנסים לדירה ואת נותנת לי יד, מסרבת להדליק את האור. מניחה אותי על המיטה ונשכבת מעליי. מלטפת לי את החזה ופורמת את הכפתורים. נוגעת בכל פיסת טקסטיל, ממוללת, בוחנת. מעיף לך את החולצה, אני רעב למהות שלך כבר יותר מדי שעות. מלטף את השיער החלק והגוף שלך. מרגיש את המרקמים. מדביק ליקוק ארוך מקצה הכתף עד התנוך, את מצטמררת. קשה לך להתמסר לגוף אחר, חדש. ״בואי ניקח את זה לאט, טוב?״, אני מציע, ואת מסכימה.

מניחה את כל כובד משקלך הקליל, מעיף לך את החזייה ונותן לפיטמות שלך להשתחרר, להתחכך בשיערות החזה שלי. תופס פיטמה ומחליק אותה לפה. מלקק בסיבובים. מוצא אור קטן ליד המיטה ומדליק. רוצה להביט בך, לא להסתתר. הם קטנים ומוצקים, נכנסים ביד. חופן אותך ומצמיד את האגן על האיבר הבולט והמכוסה שלי. ״אני רוצה כבר,״ את לוחשת, ואני לוקח את הזמן. הופך אותך ומפשיט עד התחתונים. השקעת שם. אני אוהב את הפאטרן ומנשק את הדגדגן הנפוח מעל פיסת הבד. נשיקות קטנות ומחרמנות. אלוהים, כמה אני קשה. מזיז את התחתונים הצידה ונותן ארבעה ליקוקים אינטנסיביים. את מצטמררת ומצמידה לי את הפנים. דמ, את טעימה.

מעיף אותם הצידה, את עירומה לחלוטין. תופסת אותי עם הרגליים ומסרבת להרפות. מתיישבת לי הפנים עם הדגדגן הפלאי שלך מולי. את חוצפנית ואני אוהב את זה. ״תלקק. תלקק ואל תפסיק״. תופסת את הקיר ודוהרת לי הלשון. מחליק אותה פנימה לסירוגין. תופס לך את התחת הקטן והטעים. כל הערב זממתי עליו. מפליק מדי פעם ומציץ לראות שלא כואב לך.
ואז, לוחש לך סיפור. בין ליקוק לליקוק, מתאר לך בדיוק כמה הזין שלי יכל להיות קשה ורחב בתוכך. כמה עמוק יכל להגיע. כמה אינטנסיבי הסקס יכל להיות. את מנסה להחליק את האגן שלך מטה ולהחליק אותי פנימה, אבל אני מסרב. אוחז לך את התחת ונועץ שוב על הלשון. את משתגעת. מחליק שתי אצבעות פנימה. יניקות מדודות ונעיצה על האצבעות. מתגרה בך מבפנים. בודק מה נעים לך. מקשיב.

את צועקת, צורחת. גניחות עמוקות וחייתיות. לזה קיוויתי. ״אני רעבה, ואני חסרת סבלנות. חייבת עכשיו, לא עוד מעט. עכשיו!״ יורדת ממני ויונקת לי את הזין בקצב בינוני. אלו יניקות של כמיהה. מוסיפה יד ומקשיחה אותי, עוטפת אותי ברוק. מסתכלת עליי. זה לא זיון, זו עשיית אהבה. זה ליבידו שיצא ממעמקי הר געש וחיפש אלטרנטיבה מלאת חמלה. אני קשה וחם.

״אני יכול?״, שואל כשמרגיש שקרוב. ״חסר לך שלא.״ עולה ויורדת, מרגישה את הזין שלי מתרחב ומזדקר עוד. בולעת את הטיפות הראשונות. גונח חסר שליטה. מה את עושה שם? פאק. שוב ושוב. ״דמיין שזה בתוכי,״ ומלטפת אותי. מהנהן. ״דמייני שאתה הכי עמוק שיש, שאתה מזיין אותי״. ואז אני מתפרץ בבת אחת. הזרע נשפך ממני אחרי חודשים בלי סקס. כמויות אדירות. את לא מרפה. מביך לך נייר טואלט סמוך ואת יורקת, הולכת רגע לשטוף את הפה ואני מנסה לקלוט מה היה פה.

״תגיד, הקטע הזה שאתה כותב בסיפורים שאתה מזדקר בכל ירידה אחרי גמירה, זה נכון או אגדה אורבנית?״, את חוזרת. מתבונן בך לרגע, עירומה לחלוטין. אין הרבה אור אבל זה מספיק לי. ״תנסי!״, מתגרה בך. אוחזת לי שוב בזין הרפוי למחצה, ומהדקת עליו את השפתיים. יניקות, יניקות. לא מרפה. מרגישה אותי מתקשח. תוך דקות אני קשה לחלוטין. מעסה לך את הדגדגן בזמן שאני בפה שלך. את רטובה. יוצא מהפה, ספוג ברוק, עולה מעלייך ומצמיד אותך למיטה. מניח את הזין בפתח ולא נכנס. מעצבן. רוכן לעבר האוזן שלך ולוחש, ״אם את באמת כל־כך לא מעונבת, אני רוצה לראות. את החיה שבך אני רוצה כאן ועכשיו, שואגת, שורטת, אנטיתזה להוויה שלך, ללבוש. תראי לי אותך, דארלינג. תתמסרי אליי,״ ונכנס עד הבסיס. חזק ומהר. חייתי. ״הו פאק,״ את פולטת. מעלה לך קצת את התחת ושולח יד לדגדגן הספוג ברטיבות. את לשה לי את האשכים כשאני בפנים, גונחת. את קרובה, אבל עדיין לא.

יוצא ממך לדקה שלמה, מלקק אותך מאחורה בתנוחת דוגי ומגביר את הגירוי. מניח אצבע ספוגה ברוק בפי הטבעת שלך. את מסובבת את הראש ומחייכת אליי. מכניס קצת ומוציא, בודק את התגובה שלך. מעמיק, אבל לא מדי. שוב מלקק את פתח הנרתיק והדגדגן, מוצץ אותם, משחק עם הלשון. אוהב שהגוף שלך נע בקצב שאני מכתיב. מכניס את הזין שוב, מצמיד נצמד מאחורה ומגרה את האיבר היפה שלך מבחוץ. חדירות עמוקות אחת אחרי השניה, משחררות ממך גניחות חייתיות ולפיטה של הסדין. הפה שלך נפער ואת גומרת בבת אחת. גל של דופמין שוטף מלמטה עד למעלה, ובחזרה. גמירה מהסוג שנאגר ונאגר, ומתפוצצת בבת אחת.

מרפה את היד, יוצא ממך, ומזנק במיסיונרית. מזמן לא נישקתי אותך, וזה חתיכת מחדל.

תחושות

מה הרגשת?

הרשמה לניוזלטר

ברגע שמתפרסם סיפור חדש – הוא ישלח באופן אוטומטי במייל.