fbpx

ברלין.

תיכננו את הטיול הזה לא מעט זמן. באוהאוס, תרבות, אמנות – ברלין.
כולם מדברים עליה ובצדק, והנה את ואני כאן. השארת את החבר בארץ, הוא לא היה סקרן מספיק לדעת ולראות את כל המקומות שחשקת בהם.

אחרי המסעדה המוצלחת שאכלנו בה בצהריים, הסתכלת עליי קצת אחרת.
״מה?״, ניסיתי לברר, אבל פשוט חייכת והמשכנו הלאה ליעד הבא בעיר. שוב ניסיתי לברר תוך כדי הליכה מה היה שם ברגע הזה.
״מה, עוד לא הבנת?״ את עוצרת את ההליכה, מתקרבת אליי לאט ומנשקת אותי בשפתיים. נשיקה ארוכה. מתמסר לרגע האסור הזה, מקווה שאף אחד שאת מכירה לא רואה אותנו. ״אתה מושך אותי.״ את לוחשת לי באוזן. תוך שניות אני מזדקר באמצע הרחוב הקר.

בערב אנחנו מגיעים למלון, מותשים מהיום הארוך. את נכנסת להתקלח, מתפשטת בחדר האמבטיה.
״היי! שכחתי את המגבת על המיטה. אתה יכול להקפיץ לי למקלחת?״, את מבקשת.
פותחת את הדלת, מושכת אותי פנימה ומנשקת. משחרר את האחיזה כדי להביט בגופך העירום. מרשימה כ״כ. מפשיטה אותי במהירות ומפזרת נשיקות לכל אורך הדרך. מוביל אותך אל תוך המקלחת, פותח את המים ונצמד. מלטף, נוגע, מעסה את הגוף המרשים שלך. יודע שזה אסור אך כ״כ מפתה אותי.
לאט לאט את יורדת למטה, על הברכיים. מלטפת לי את הזין, בוחנת אותו מקרוב ומכניסה אותו לפה. בהתחלה את הכיפה עם ליקוקים נעימים לאורך הזין, ולאחר מכן את יונקת אותי בתאווה. מלטף לך את השיער החלק, את נהדרת. מתקשח חזק יותר ומורה לך להרפות.

מוצץ לך את הפיטמות, מזקיר אותן תחת המים החמים. את עם הגב אליי, הזין מתחכך לך בדגדגן ואני נמנע מלחדור. מלטף את הגב והמותניים, מצמיד אותך אליי ומנשק לך את העורף. מצליח ללמוד אותך מהר מכל השיחות האירוטיות שלפני. שתי אצבעות נשלחות אל עבר הדגדגן החשוף. נוגע בו בסיבובים ויודע ללחוץ במקומות הנכונים. הפה שלך נפער קלות ואת גונחת, רוצה אותי עמוק יותר, בתוך הנרתיק. אני מסרב לחדור וממשיך לענג אותך. את רועדת כמצופה.
מכוון את הדוש של המקלחת לאזור הרלוונטי, הפעם את גונחת בעוצמה. מוצץ לך את הפיטמה השמאלית. שולט בתזמון, לוחש לך שאת מחרמנת וחודר עמוק ככל האפשר.
יוצא ונכנס, מרגיש את הרטיבות הנעימה סוגרת על הזין שלי. מתמכר לסאונד החדירה, לחיכוך ההולך וגובר. את מציצה אחורה, מחייכת.
ממולל את הפיטמות שלך בעדינות וממשיך לחדור בקצב אחיד. את מתכווצת עליי, מהדקת את השרירים בתוך הנרתיק וגומרת. מרגיש שאני קרוב ויוצא מתוכך, שוב.

יורד על הברכיים, משעין רגל אחת על הכתף שלי ומלקק לך את הדגדגן הנפוח בתאווה. אוחז בך שלא תחליקי וטועם אותך באינטנסיביות. גונחת כשהלשון שלי משתוללת על נקודה מגורה במיוחד. אוחז לך בתחת ומחליק את הלשון לתוכך. יוצא ונכנס, מחליף את הלשון בשתי אצבעות ויונק את הדגדגן היטב. ״אני מתרגש לענג אותך,״ נפלט לי, ואת מחייכת לעברי. לפני שאת מספיקה למלמל ״תודה״ אני מרפה, לוקח אותך למיטה וממשיך לטפל בך. לוקח כמה שניות להביט בגוף האדיר הזה, מלטף אותך ונצמד. מנשק אותך בשפתיים, בצוואר, בציצים.
מניח אותך על הצד ועושה אותך בכפיות. שתי אצבעות שלי מנגנות לך על הדגדגן בעת החדירה, את עוצמת עיניים וגומרת בעוצמה.

את לוקחת את השליטה, מצמידה אותי למיטה, מתחככת בי עם שפתי הנרתיק ואני מזדקר היטב. עוברת עליי הלוך ושוב, רטובה כל כך. שוב, ושוב, ושוב עד שאת מכוונת את הזין החם אל פתח הנרתיק ועוטפת אותי בבת אחת. מנשקת אותי, מוצצת לי את הצוואר, מלקקת את תנוך האוזן. את כ״כ טובה ואני לא מתבייש להחמיא לך. משעינה את הידיים על החזה הרחב שלי, מדי פעם נותנת לי לטעום פיטמה זקורה, וגורמת לי לגמור. יונקת עם הנרתיק את כולי. את אדירה. נחשול חם של זרע מציף אותך, מרגישה אותו מתפרץ בתוכך בתשוקה עצומה. מתכופפת ונחה עליי, מלטפת לי את החזה בעודי בפנים. את מביטה בי ואני נבוך. טוב לי איתך.

נעים לנו בברלין, רחוק מהמציאות בחוץ.

תחושות

מה הרגשת?

הרשמה לניוזלטר

ברגע שמתפרסם סיפור חדש – הוא ישלח באופן אוטומטי במייל.