fbpx

האדריכלית.

אחרי שנים של עבודה קשה ומתגמלת, הגיע הרגע שהבנתי שאני צריך לקנות דירה.
קבעתי איתך בבית הפוטנציאלי לקנייה. את המתנת שם, מחשוף מרומז בשמלה מרשימה.
הצעת אספרסו עם קצת חלב והסכמתי. התחלנו לדבר על החלל, מחיר הדירה, מיקום, שינויים צפויים.
הצעת הצעות רלוונטיות, קצת בהיתי בך מדי פעם. שקעתי במחשבות ׳מה היה אילו?׳ והתבאסתי כשראיתי את הטבעת על היד. שאלתי לפתע אם בעלך גם מתעסק באדריכלות ועיצוב פנים והשבת שאת בכלל לא נשואה. העליתי את סוגיית הטבעת וציינת ש-״לפעמים צריך להתפנק.״

הדיון הלך והעמיק. אני דיסקסתי על עיצוב ואת על אדריכלות, יחד הגענו לקלאש המרתק הזה.
לקחתי כמה שניות של לבהות בך ולשתוק. חייכת במבוכה ושאלת, ״מה?״, מצחקקת באופן בלתי נשלט.
״אממ..״ לקחתי עוד כמה שניות להתלבט, התקרבתי ונישקתי אותך. הנשיקה האיטית הפכה סוערת. ליטפתי לך את הלחיים והשיער. ירדתי לאט לצוואר והסנפתי אותך. מנשק ומוצץ לך את העור. מלטף לך את השדיים המרשימים, מפשיט אותך מהר. רעב לגוף שלך. את עוצרת אותי בשלב התחתונים ומסירה ממני את הבגדים. כפתור אחרי כפתור בחולצה ובמכנסיים. מלטפת לי את השיער ומנשקת אותי, מורה לי להיות על הברכיים בזמן שאנחנו על הספה. מנשקת את הבליטה מבעד לתחתונים, פיסת בד דקה מפרידה בין הזין שלי לשפתיים שלך. את מחלצת אותו ויונקת אותי. מכניסה את הזין עמוק ככל האפשר. מלקקת ויונקת, ממשיכה את התנועה עם הידיים. אוחזת לי בתחת ושואבת במהירות. אני נטרף. בוהה בך מוצצת אותי בנחישות. מלטף לך את הראש.

מורה לך להרפות. מנשק אותך. מושיב אותך על הספה ומפסק לך את הרגליים. את עוצמת עיניים ומתמסרת. השפתיים מוצצות את הצוואר, יורדות בעדינות לפיטמות המושלמות ואני מוצץ אותן. משקיע בכל אחת בנפרד. יניקות עמוקות, ליקוקים. אוח. מלטף לך את הדגדגן תוך כדי. מרגיש גל רטיבות מתגבר. מחליק שתי אצבעות לנרתיק ומכניס-מוציא במהירות. ממשיך למצוץ את השדיים. את גונחת חזק, אוחזת בספה. מרפה מהחזה המרשים, צולל אל הנרתיק. מלקק את הפתח והדגדגן. הלשון מתמזגת עם נוזלי הרטיבות. מחייכת בהנאה.

את רטובה מאוד. מרפה ממך. מצווה עלייך להיות על ארבע. משחק עם הזין הזקור בפתח הנרתיק. מכניס קצת את הכיפה ומוציאה. מלטף עם יד את הדגדגן במקביל. ״בבקשה תחדור..״ את מתחננת, אבל אני מסרב. שוב מחליק את הכיפה, שוב מוציא. ״את רוצה חדירה?״ שואל את השאלה הרטורית ומלטף לך את התחת היפה. ״כן..בבקשה״ שוב את מתחננת. מכניס עוד סנטימטר. ״עוד! בבקשה!״ את צורחת. זזה אחורה ומכילה את כולי בבת אחת. אוחז לך במותניים ועושה אותך. נכנס ויוצא בקצב אחיד. כ״כ חם שם בפנים. שנינו גונחים. את טובה אליי. ליטופי הדגדגן נעשים זריזים יותר, ביד השנייה מלטף לך את התחת. את צועקת חזק. השכנים כבר בטוח שומעים. מתקשה להתאפק וגומרת בשרשרת. רצף של שלוש אורגזמות משובחות. בוכה מהתרגשות. מקסימה אמיתית.

יוצא ממך, משכיב אותך על הגב וחודר שוב. השדיים שלך בפה שלי, מצמידה לי את התחת כדי שאכנס עמוק ככל האפשר. את מביטה תוך כדי. בהתחלה זה מביך אותי ואחרי מספר שניות אני משתחרר. מצמידה את השפתיים ומודה לי. הלשונות שלנו מתחככים, את מהדקת את האחיזה עם שרירי הנרתיק. אחרי ארבעים דקות של סקס אינטנסיבי מותר לי. גומר בתוכך כשהשפתיים צמודות וגונח קלות. ״מגיע לך,״ את לוחשת ואני משחרר מסה של זרע חם בעומק הנרתיק. קורס עלייך ולא יוצא. את מלטפת אותי.

תחושות

מה הרגשת?

הרשמה לניוזלטר

ברגע שמתפרסם סיפור חדש – הוא ישלח באופן אוטומטי במייל.