fbpx

המבחן.

קם עם קצת התרגשות בבטן לקראת המבחן האחרון הסמסטר.
נכנס לכיתה, מתיישב ומחכה שהמבחנים יחולקו. את מסתכלת לצדדים ובוהה בי מספר שניות בזמן שאני מתארגן. שם לב לרגע ושולח מבט חזרה. את נבוכה ועסוקה בשלך.
לאחר מספר דקות שוב מסתכלת לצדדים ובוהה בי, שוב המבטים נפגשים. מחייך ראשון ואת מחייכת בתגובה. המבחן מתחיל וכל אחד מאיתנו עסוק במבחן שלו. את נראית טוב, אני חושב לעצמי, וקצת עומד לי. את מפריעה לי להתרכז.
 
אחרי המבחן את ניגשת אליי ושואלת איך היה. קצת מופתע ומרוצה מהיוזמה.
״העיקר לעבור״, אני מחייך נבוך, ואת מציעה חיבוק ניחומים. אנחנו מתחבקים חזק ואת מצמידה את האגן שלך לשלי. זה נעים.
 
״מה את עושה עכשיו?״, תוהה בקול רם.
״תגיד אתה.״ את מחייכת.
״עולה אליי לשמוע תקליטים?״, תוהה שוב.
״נשמע טוב!״
 
אנחנו נוסעים אליי לדירה, מדברים בדרך על מוזיקה, תרבות, אמנות. נעים לי איתך.
מדי פעם אני קולט אותך בוהה בי. זה מחמיא אך אני מעדיף לא לייחס לזה חשיבות רבה מדי.
נכנסים לדירה ומתנשפים בתום העלייה לקומה הרביעית. אני שם את החדש של ג׳ק וייט בפטיפון ואנחנו ממשיכים לדבר.
מדליק מאוורר ומזגן אבל עדיין חם לי. ניגש למטבח ובדרך מוריד חולצה. את מסתכלת על פלג גופי העליון חשוף ומחייכת לעצמך. כשאני חוזר עם המים את בלי חולצה גם, לאות הזדהות.
תוך דקות אנחנו מתנשקים בתשוקה על הספה האדומה בזמן שהדיסטורשן ברקע. את מתיישבת עליי ומותירה אותי עירום. מתחככת עם התחתונים על הזין הזקור. משתוקקת לדהור עליי אך מתאפקת. פס דק של בד מפריד בינינו.
 
משכיבה אותי על הספה, מורידה את התחתונים ויושבת לי על הפנים. מתענגת ומחדירה את הלשון הלוהטת. ליקוק אחרי ליקוק, סיבובי לשון על הדגדגן. אני יודע לפנק אותך. את גונחת לאט ובשקט, מחכה למפץ הגדול שיקרה תכף. קמה מעליי ומשתוקקת לסקס. מתחככת לי בזין ומתיישבת מעליי. זה נעים.
הפיטמות שלך בתוך הפה שלי. ורודות, עגולות ויפות. אני טועם אותך בעונג רב. תולש ממך את התחתונים ונועץ אותך על הזין הזקור והחם. את רוכנת אליי ולוחשת עם מציצת התנוך, ״לא צריך קונדום, אני על גלולות.״
את גונחת בקולי קולות, דוהרת עליי כשהידיים שלי על התחת היפה שלך. מחזיק אותך מעט באוויר ומפמפם פעם אחר פעם מלמטה. הפה שלך נפער ואת שואגת מעונג. את קרובה לגמירה מחדירה, אבל אני לא נותן לך.
 
יוצא ממך ומורה לך להיות על ארבע. מנקה את הזין ואת יונקת אותי בשקיקה. מכניסה ס״מ ועוד ס״מ. הלוך ושוב. את נהדרת, את אלוהית. מהדקת את האחיזה ומגבירה את הקצב. תענוג.
 
יוצא מחלל הפה המענג שלך, מכוון את הזין ונכנס אלייך במהירות. אוחז לך את התחת ומפמפם לך את הצורה. מהדק אותם ואת מרגישה אותי טוב יותר מבפנים. אוחזת חזק בספה בזמן שאני ממולל את הפיטמה השמאלית שלך ועם היד השנייה משחק בדגדגן. את מייללת מעונג וגומרת בעוצמה. צד התקליט נגמר ורק הגניחות שלך מהדהדות בסלון.
 
יוצא ממך ומתיישב על הספה עם הזין הזקור. את מתיישבת עם הגב אליי ומפמפמת אותי. דוהרת לי על הזין בשקיקה. מלטף לך את השדיים והמותניים. אני אוהב את התשוקה הבוערת הזאת, המפתיעה. ממשיכה לעלות ולרדת ומרגישה אותי מתקשח חזק יותר. לקראת הסוף את מאטה את הקצב ואני נטרף. נחשול של זרע ממלא לך את הנרתיק. אנחנו קורסים על הספה יחד ומתחבקים.
 

תחושות

מה הרגשת?

הרשמה לניוזלטר

ברגע שמתפרסם סיפור חדש – הוא ישלח באופן אוטומטי במייל.