fbpx

פגישה שנייה.

אחרי הפעם הקודמת הסוערת, אני מחליט לקחת את העניינים לאט יותר. מזמין אותך לקפה מתחת לדירה שלי. לדבר, להשלים פערים. קצת מתרגש. מתיישב צמוד לחלון הראווה ומחפש אותך, מזהה את ההליכה החתולית שלך ממרחקים.
מתעסק לרגעים ספורים באייפון ומגלה אותך בפתח בית הקפה. מופתע ומחייך. את כמעט רצה לעברי ואנחנו מתחבקים צמוד. התלבשת יפה, שוב. קצת נעמד לי אך מצליח להסתיר. בלי להסס את מצמידה את החלק התחתון שלי לשלך, לקבל אישור שהמתח העצום בפגישה הקודמת לא היה חד פעמי.

מתיישבים ומשוחחים. מזמין לנו קפה, בחוץ יש קצת גשם. מספרת מה עברת במהלך התואר, חולקת חוויות. הרבה שנים עברו מהפעם ההיא שהתיישבנו לשיחה איכותית. את סקרנית לדעת מה אני עושה, איך התפתחתי. זה מחמיא לי מאוד. מנצל את השתיקות המביכות להביט בך. אני אוהב את מה שאני שומע ורואה.

לקראת סוף השיחה אני מזמין חשבון. משלם ואנחנו יוצאים החוצה אל הקור. מחבק ומנשק אותך בלחי, מגניב הסנפה מהצוואר, לזכור. יש לך ריח טוב.
מלווה אותך לאוטו ונפרד ממך לשלום. שומר את הסקס לפעם הבאה.
בכניסה לבניין מקבל ממך אסמס, ״תגיד, לא אמרת שיש לך תקליטים בבית?״
שוב מתרגש, מתלבט אם לענות מיד. מתקשה להתאפק, ״כן, כמובן שיש.״
״אני מוזמנת?״, את יוזמת.
״תמיד.״

תוך שלוש דקות אני מביט בך שוב. מצמיד אותך לקיר בעדינות ומנשק אותך בתשוקה. תופס לך בישבן מהדק אותך אליי. זקור במהירות. ״התגעגעתי אז באתי,״ את לוחשת. אני מחייך. ״זה לגמרי נגד העקרונות שלי,״ לוחש בחזרה ומוצץ לך את תנוך האוזן. מתקשה להתאפק ומנשק אותך במחשוף. אוחז בציצים הנהדרים הללו. התגעגעתי אלייך.
מהר מאוד אנחנו על הספה האדומה. אני מעלייך, בודק וחושף פיסות עור נטולות בגדים. מלטף ומוצץ אותך. לוחש לך שאת יפה כ״כ. תוך דקות אנחנו עירומים. נהנה להתעלל בך ונשאר עם הבוקסר הצמוד. את בוהה לי בתחת ואני מבקש ממך להפסיק. את מסרבת עם חיוך שובב. הזין הזקור מבעד לתחתונים מתחכך לך בדגדגן ובנרתיק. לא ניתן לפספס את הרטיבות. מנשק את הציצים המושלמים ויונק את הפיטמות. מסובב את הלשון, חוקר. עולה לשפתיים ומוצץ קלות את השפה התחתונה. גל של רטיבות נצמד לי לתחתונים. את פוקדת עליי להעיף אותם. משמש על תקן הילד הרע ומסרב פקודה.
מהדק את החיכוך עם הדגדגן ומפמפם מהר יותר. את מתחילה לגנוח, משתגעת מחרמנות.

״אני רעבה לזין שלך. בוא רגע.״ פולטת אל חלל האוויר. כמעט תולשת ממני את התחתונים ומכניסה אותי לפה. אוחז לי בתחת ומהדקת את היניקה. מעולם לא חוויתי מין אוראלי כה משובח. משחקת ויונקת, מלקקת ומפתיעה. אני אוהב את זה. אני אוהב את האינטימיות שלנו. אחרי 2 דקות מענגות עם פליטות זרע קטנות את משחררת אותי. יורד לאט לאט מהשפתיים אל הצוואר, חולף על השדיים ומלטף, מנשק את הבטן בעדינות, מרים לך את הרגליים על הכתפיים שלי ומחליק את הלשון לנרתיק. אוחז לך במותניים ומהדק את עומק חדירת הלשון. מוציא ומכניס, שוב ושוב. את משתגעת. הליקוקים עוברים לדגדגן. הם קטנים וספציפיים. את רוטטת וזה נפלא. שמח להביט בך בזמן הירידה. השאגות מציפות את הסלון.

רגע לפני שאת גומרת אני עולה מעלייך, מכוון את הזין ומשחק איתו בפתח הנרתיק. ״תזיין אותי כבר.״ את פוקדת. הפעם אני ממושמע. מכניס את הזין עד הסוף. שוב צעקה חזקה. אני מת על זה. זקור וחם אני נכנס ויוצא. חווה אותך שוב ושוב. את מענגת את עצמך עם לחיצות קטנות על הדגדגן והנרתיק מהודק לי על הזין. ״אל תפסיק,״ את מתנשפת. משתיק אותך בנשיקה. מגביר את הקצב. מרגיש את הלב שלך מבעד לציץ. התשוקה בוערת. תוך דקות ספורות את גומרת כשאני בפנים. נותן לך דקה להירגע והופך אותך על הבטן.

הזין ספוג ברטיבות. מנשק לך את כל הגב. מתמקד בעורף ויורד לאט לאט. מלטף את התחת היפה שלך. גוף נפלא, יופי אינטיליגנטי. מבקש ממך להרים מעט את התחת ונכנס לאט לאט. חדירה רומנטית. את מרגישה את הפעימות בזין. ממשיך ללטף אותך בגב תוך כדי חדירה. מגניב בחשאי את יד ימין לדגדגן והפה שלך נפער. לאט וקבוע אני נכנס ויוצא. מרגיש גל חדש של רטיבות. את לא יכולה להפסיק לגנוח. משחרר את הדגדגן ומפמפם בקצב מהיר. מרגישה את הכיפה שלי מתנפחת קלות. תוך דקות שנינו גונחים יחד בקצב אחיד, את גומרת חזק ואני ממלא אותך בזרע לוהט. קורס עלייך ולוחש לך שאת נהדרת. לא יוצא ממך. לאחר כמה דקות של ליטופים אני מחליק החוצה. מנקה אותך ואנחנו מתחבקים.

את נשארת לישון. אני אוהב את הנוכחות שלך. מקווה שבבוקר תרצי שוב.

תחושות

מה הרגשת?

הרשמה לניוזלטר

ברגע שמתפרסם סיפור חדש – הוא ישלח באופן אוטומטי במייל.